Srovnání Forerunner 965 vs. Epix (47 mm): Hodinky nejvyšších řad s displejem AMOLED. Které vybrat?

13.11.2023
Hodinky Forerunner 965 jsou důkazem, že to Garmin myslí s AMOLED fakt vážně a že se nebojí dávat tento typ displeje do svých top modelů. Jak si stojí v porovnání s Epixy? Doplněno a přepracováno + nové fotografie
Epix vs. Forerunner 965

Stejná třída, stejný AMOLED displej - a přece tolik rozdílů


Toto srovnání bylo vytvořeno s původními Epixy uvedenými v roce 2022 o velikosti lunety 47 mm a displejem 1,3". Garmin na jaře 2023 uvedl novou mezigeneraci, Epix Pro, která je nabízena ve stejných velikostech jako Fénix 7 - 42 mm, 47 mm a 51 mm. Rozdílem je optický snímač 5. generace, vestavěná svítilna a 32 GB paměti i pro ocelové modely s Gorilla Glass DX.

Nepřehlédněte: Recenze: Hodinky Epix Pro 51 mm jsou prostě velké a mají obří výdrž. Taková Endura s displejem AMOLED

Starší model je sice stále ještě v nabídce, ale už se doprodává. Oproti Epix Pro stojí o poznání méně, ale musíte využít akcí u různých prodejců. Počítám, že do Vánoc už v nabídce nebude vůbec. Safírové provedení lze sehnat za cca 17 tisíc korun, s Gorilla Glass DX pak můžete mít za nějakých patnáct tisíc. 


S uvedením modelů Forerunner 265 a Forerunner 965 začala řada uživatelů váhat, zda nevyměnit svoje stávající hodinky za tyto novinky. Dokonce i majitelé původních Fénixů 7 či Enduro 2 pokukovali po lehkých a tenkých hodinkách, které nabízejí kontrastní displej plný barev, a to i za cenu horší viditelnosti na slunci. Tyto hodinky se na první pohled zkrátka povedly, mají povedenější a dotaženější grafické rozhraní než starší Forerunnery 255 a 955 s transreflexním displejem typu MIP. 

To se týká především vyššího modelu, který je nejenže o poznání tenčí než FR 955, ale dostal navíc titanovou lunetu a má větší displej 1,4“ (oproti 1,3“). Zejména majitelé Epixů, kteří si už na AMOLED zvykli, spekulují, zda se jim vyplatí přejít. Ve stejném těle jako mají střední Epixy (47 mm) totiž mají nejen větší displej, kompaktnější rozměry a citelně nižší hmotnost, ale také delší výdrž v režimu hodinek. 


 Nepřehlédněte: Velká recenze hodinek Forerunner 965


Jedny tlustší, jedny tenčí 

Jak už jsem nakousnul, hodinky Epixy 47 mm a FR 965 jsou v podstatě stejně velké: Epixy mají rozměry 47×47×14,5 mm, FR 965 pak 47,2×47,2×13,2 mm. Jak je ale vidno, Forerunnery jsou výrazně tenčí. A to nejen v porovnání s Epixy, ale dokonce také s FR 955, které mají tloušťku stejnou jako Epixy. 

Pokud jde o hmotnost, tam je to složitější, protože Epixy jsou nabízeny ve dvou provedeních – s ocelovou lunetou a dýnkem a titanovou lunetou a dýnkem. Prvně jmenované váží 76 gramů, druhé pak 70 gramů. Forerunnery ale obě provedení deklasují svými 53 gramy. Všechny údaje jsou uvedeny vč. originálního řemínku. 

Epixy totiž používají hodnotnější materiály, a proto jsou holt těžší. Ale nutno říct, že těch 70 gramů Epixů na ruce skoro ani necítím, prostě jsem si zvykl. Stejně jako mi nevadí 89 gramů, co mají moje Fénix 7X Pro (a dříve Fénix 6X). Zásadnější je pro mě menší tloušťka, tam ten rozdíl poznáte okamžitě – hodinky nejsou takové cibule, lépe sedí na ruce a celkově se pohodlněji nosí. Už jen proto, že se nezasekávají o rukáv košile, mikiny či popruhů batohu.

Trocha „plastu“, trocha titanu 

Design Epixů je ale celkově nápaditější a povedenější. Krom toho širší luneta se mi na hodinkách líbí obecně více. Tu mají Forerunnery 965 sice také titanovou jako safírové Epixy, ale výrazně tenčí. Celkově už ale FR 965 nevypadají tak obyčejně jako FR 955, což kvituji. Tělo je v obou případech, jak u FR 965, tak Epixů, z polymeru vyztuženého uhlíkovými vlákny. (Provedení se budu věnovat ještě dále.)

Řemínky obou modelů mají šířku 22 mm, ale na Epixech jsou snadno vyměnitelné díky systému QuickFit. Vycvaknete řemínek a stěžejka (tyčinka) zůstane v hodinkách. U FR 965 potřebujete na výměnu řemínku nástroj a navíc je stěžejka součástí řemínku - není to tak rychlé. Stěžejku lze ale pak z řemínku vytáhnout, nasadit do hodinek a pak používat stejné řemínky QuickFit 22 mm.  

Mimochodem, rozdíl je v certifikaci pro plavání, Epix zvládnou 10 ATM (100 metrů), Forerunnery o polovinu méně. Ale pro povrchové plavání je to celkem jedno a pro opravdové potápění se nehodí ani jedny hodinky. 


Nepřehlédněte: Velká recenze hodinek Epix a zkušenosti po roce používání


Více pixelů, méně rámečku 

Ačkoliv mají oboje hodinky stejně velké tělo, novinka dostala o kousek větší displej - 1,4" místo 1,3" u Epixů. To znamená jednak menší okraje okolo displeje a jednak to, že velikost displeje je stejná jako u podstatně větších hodinek Fénix 6X/7X (a odvozených). U displeje AMOLED totiž Garmin nemusel řešit solární dobíjení, a tak Garmin mohl vypustit solární proužek a zvětšit tak displej. 

S větším displejem se zvětšilo také rozlišení, Forerunnery mají 454 bodů, zatímco Epixy jen 416 bodů. Rozdíl to není na první pohled velký, ale ve skutečnosti je to skoro o 20 % více bodů. A to oceníte především při zobrazení mapy, ale i  při běžném používání hodinek. 

Větší displej o 1,4" palce s rozlišením 454 bodů má až model Epix Pro 51 mm. Ten je ale výrazně těžší a větší - stejně jako Fénix 7X. Navíc největší Epixy jsou ještě o dva tisíce dražší než střední model, takže rozdíl v ceně oproti FR 965 je daleko výraznější. Kdyby Garmin uvedl střední Epixy s 1,4" displejem (zjevně to není problém), tak by mi udělal fakt radost.  

Fotosrovnání: Epix Pro 51 mm a Forerunner 965. Dva stejné displeje AMOLED, ale úplně jiné hodinky

Displej typu AMOLED není určen k tomu, aby byl neustále aktivní, ale oba modely tuto možnost podporují. Zatímco u Epixů Garmin udává, jak dlouho vydrží v tomto režimu, u FR 965 nikoliv. A právě na tomto údaji je vidět, jak je displej tohoto typu energeticky náročný – Epixy se zapnutým displejem vydrží šest dnů, s vypnutým pak 16 dnů. Pokud použiji stejný přepočet, tak FR 965 dá 23 dnů s vypnutým a teoreticky 8 a půl dne se zapnutým. A to už je víc jak týden – ale bez GPS aktivit. 

Nepřehlédněte: Patří budoucnost hodinek Garminu displeji typu AMOLED? Výhody a nevýhody + aktuální modely

 

 

Oba displeje jsou dotykové a oba modely se ovládají i pěticí tlačítek. V podstatě vše, co uděláte tlačítky, zvládnete i pomocí dotyku. Jen tři věci ne: Spuštění aktivity, start nového kola (Lap) při aktivitě a návrat z běžící aktivity do režimu hodinek. Oboje hodinky umí nastavit separé ovládání dotykem v režimu hodinek a v aktivitě, a to pro každou aktivitu zvlášť. Epixy navíc zvládají zapínat automaticky dotyk jen pro mapovou obrazovku. 


Recenze hodinek Forerunner 955


Safír nebo Gorilla, nejsme jedna rodina

Základní Epixy mají stejné krycí sklo jako Forerunner 965 – Gorilla Glass DX, které má dobrou antireflexní úpravu a současně je odolné jak proti poškrábání, tak proti prasknutí. Epixy se ale prodávají také v titanovém provedení se safírovým sklem, jež by mělo být ještě odolnější. Nevýhodou safíru je ale nižší průchodnost světla a větší míra odlesků.

Co to znamená? Verze hodinek s Gorillou nabídnou lepší kontrast za všech okolností. Hodinky tak mají sytější černou, lepší podaní barev, no a hlavně se tolik nelesknou. To vadí především venku, kde se na displeji odráží mraky, stromy, domy. A toto můžu potvrdit, hodinky FR 965 mají méně odlesků, lepší kontrast, sytější barvy než safírové Epixy.

Horší bohužel je, že displej FR 965 není zapuštěný pod lunetu jako u Epixů, což vede ke snadnějšímu poškození. Moje FR 965 už mají bohužel vlasové škrábance, přitom na F6X Pro Solar se stejným sklem jsem po třech letech neměl ani jeden. Je prostě vidět, že toto nebyl vůbec dobrý nápad. U stylových hodinek se to možná snese, ale sportovních nikoliv. 

Tip: Displeje hodinek: Jaké parametry a funkce zhoršují čitelnost a zvyšují odlesky

Zatímco dříve si většina uživatelů pořizovala safírové (titanové) provedení kvůli tomu, aby získala některé funkce, jež ocelové provedení nemá, u řady Pro už jsou jak ocelová, tak titanová verze vybaveny stejně. Nic vás tak - kromě vyšší hmotnosti - nenutí pořízovat si safírové Epixy.  

Paměť a multifrekvenční GPS

Stejně jako jsem to zmínil v testu modelu Forerunner 955, nemohu to minout ani zde. Forerunner 965 mají v základu 32 GB paměti a podporují vícefrekvenční GPS. U původních Epixů obě tyto možnosti nabízí až vyšší safírový model, základní ocelový má jen 16 GB paměti a vícepásmová GPS chybí. Zejména menší paměť může být problém, jen Topo mapa Evropy má přes 12 GB a když se k tomu přidá Topo Czech a nějaká hudba, místo došlo. 

Na základních Fénixech 7 s 16 GB jsem měl s výše uvedenými mapami jen 900 MB volného místa, a to jsem v nich neměl žádnou hudbu. Naštěstí Garmin u této mapy (jako jediné) umožnil dělení na regiony, takže v hodinkách můžete mít jen kousek Evropy. Bohužel toto dělení je trochu nešikovné, takže třeba Česko a Slovensko jsou v jiných segmentech. Tento problém naštěstí řeší řada Pro, kde je 32 GB a vícefrekvenční GPS už v základu u ocelové verze.

Nepřehlédněte: Jak spravovat mapy přímo v hodinkách a z aplikace Express v počítači (návod)

Barvičky a animace

U hodinek Forerunner 955 jsem si stěžoval na nepříliš hezké uživatelské prostředí. Velké fonty, hrubé rozlišení, plýtvání místem. Oproti Epixům nebe a dudy. S modelem Forerunner 965 je to všecko ale pryč. Uživatelské prostředí se přizpůsobilo velkému displeji s vysokým rozlišením a tisíci barev. Hodinky si tak mohou dovolit přechody, animace, barevnější obrázky – třeba u Ranního reportu jsou velmi hezké. Zkrátka více se přiblížily Epixům a v některých ohledech je prostředí ještě atraktivnější. 

Stále ale fonty v menu zůstaly větší než u Epixů, čili zmiňované plýtvání místem tu stále je. Na druhou stranu to ocení lidé s horším zrakem. Dalším rozdílem je použití minusek v seznamu doplňků, zatímco Epixy mají titulky (názvy doplňků) verzálkami. Co se mi ale úplně nelíbí, že aktivní doplněk ve výpisu (prostřední) je zobrazen kurzívou, společně s barvami to chvílemi působí až divoce. 

Nepřehlédněte: Grafika a funkce doplňků: Rozdíly mezi Forerunner 955 a Epix/Fénix7

V novém firmwaru dostaly Forerunnery i Epixy možnost zvětšit systémový font, což se dotýká přehledu doplňků, menu a textu notifikací, ale možnost font naopak zmenšit tu chybí. Na Epixech (42/47 mm) je totiž font sám o sobě celkem malý, takže se zvětšení hodí, ale na FR 965 je naopak velký a líbila by se mi možnost jej zmenšit. 

Jednou vedou Epixy, jednou Forerunnery

Dobře si pamatuji na červen loňského roku (2022), kdy Garmin uvedl model FR 955 se spoustou nových funkcí, které do té doby neměly ani Epixy, ani Fénixy. Šlo například o Ranní report, Připravenost k tréninku či Závodní kalendář. Tyto funkce se dostávaly do F7/Epix postupně, některé až na podzim téhož roku. 

Situace se zopakovala při uvedení FR 965, nicméně v případě FR 965 jednak těch novinek nebylo tolik a jednak je Epixy a Fénixy 7 záhy získalyKonrétně šlo o dynamiku běhu bez nutnosti mít na sobě hrudní pás či footpod – podobně jako u běžeckých wattů. Je však omezená oproti možnostem s hruďákem – nezměří vyvážení levé a pravé nohy, což z podstaty věci (hodinky jsou jen na jedné ruce) prostě nelze. Pro tuto metriku je stále nutno mít hrudní pás. 

Nepřehlédněte: Dynamika běhu: Jaká data zaznamenává hrudní pás HRM-Run či HRM-Pro a co z nich zjistíte?

Některé funkce zase dostaly dříve Epixy, například Skóre do kopce a Skóre vytrvalosti, když byl uveden model Epix Pro. Pokaždé se ale během několika týdnů či měsíců oboje hodinky srovnaly a ve výsledku mají až na drobnosti (více dále) tytéž funkce. Pokud se tedy rozhodujete mezi oběma modely, nevybíráte primárně podle toho, co umí, ale jak to umí. Rozdíly jsou především v uživatelském rozhraní a detailech.

Aktuálně mají jak Epixy, tak Forerunnery 965 naprosto plnou nadílku sportovních i fitness funkcí, nenašel jsem žádný opravdu zásadní rozdíl. Některé mají i stejné grafické ztvárnění, které se liší jen použitým systémovým fontem nebo provedením, ale základní funkčnost je stejná. Jde zejména o grafy, zatímco Epixy preferují spojnicové, Forerunnery sloupcové. Ty mi přijdou méně přehledné, ale zvykl jsem si na obojí. 

V rámci posledních updatů dostaly Forerunnery také nové sporty, a to společně s Epixy. Najdete tak zde řadu týmových sportů jako hokej, motorových sportů, sportů s raketou či konečně bruslení na ledě a bruslení na inlajnech. Po vzoru Venu 3 se v obou hodinkách (a také ve Fénixech) objevil doplněk pro sledování zdřímnutí či vylepšené Body Battery. Garmin prostě na funkcích neustále pracuje. 

TIp: Novinky pro řadu Forerunner: Doplněk zdřímnutí, vylepšené Body Battery, inlajny či obrázky v notifikacích

Když to shrnu, během léta a podzimu se objevily následující novinky:

  • Skóre do kopce
  • Skóre vytrvalosti
  • Běžecký výkon a dynamika ze zápěstí
  • Poměr zátěže
  • Zdřímnutí a vylepšené Body Battery
  • Vylepšené počasí
  • Denní souhrn (na konci dne)
  • Red Shift (jednobarevné zobrazení displeje)
  • Poměr zátěže

A další nás bezesporu čekají. Ale až někdy příští rok...

 

Datová pole - oba modely umí osm!

Když Garmin uvedl na trh Epixy, překvapilo mě, že umožňuji na stejně velkém displeji jako mají hodinky Fénix 7 – uhlopříčka 1,3" – zobrazit až osm datových polí. To byla do té doby výsada modelu Fénix 6X (a následně Fénix 7X) s úhlopříčkou 1,4". Byl to jeden z důvodů, proč jsem loni na jaře nakonec hodinky Fénix 7 poslal dál a nechal si právě Epixy.

Stejně tak mě zaujalo, že osm datových polí zobrazí také hodinky MARQ 2 a Epixy Pro 42 mm s displejem o velikosti 1,2". Přitom všechny ostatní hodinky jako Forerunner 255/955, Forerunner 945 či Fénix 6S/6/7S/7 zobrazí jako své maximum šest polí. A některé modely jako Venu 2, Vívoactive 4 či Forerunner 245/745 dokonce jen čtyři datová pole. 

Hodně jsem se proto těšil na Forerunner 965 s displejem o úhlopříčce 1,4" - tedy stejně velkém, jako mají hodinky Fénix 7X, Enduro 2 apod. Jenže Garmin z nějakého mě podivného důvodu omezil při uvedení hodinek maximum datových polí na šest. Vše se ale v dobré obrátilo, když hodinky FR 965 v posledním podzimním updatu dostaly možnost zobrazit osm polí stejně jako Epixy. To mi udělalo nesmírnou radost. 

Čtete dále: Novinky pro řadu Forerunner: Doplněk zdřímnutí, vylepšené Body Battery, inlajny či obrázky v notifikacích

Drobné rozdíly mezi hodinkami 

Na srovnání obou hodinek, ale i Forerunner 955 versus Fénix 7, je zkrátka hodně vidět, že obě řady mají na starost jiné týmy vývojářů. Skoro to vypadá, že týmy dostaly stejné zadání, ale k řešení se postavily jinak. A tak i když jsou hodinky funkčně stejné, resp. velmi podobné, jsou v detailech odlišné. Naštěstí se postupně rozdíly stírají a Forerunnery se svými možnostmi k Epixům přibližují.

Týká se to například počasí, které dříve na FR 965 ukazovalo jen výhled na dva dny dopředu, nyní už na čtyři dny stejně jako na Epixech. Graficky byl také upraven doplněk východu a západu slunce, ale chybí další obrazovky s detaily. Kalendář už neukazuje jen aktuální den a zítřek, ale výhled na celý týden. Zkrátka Garmin neustále oboje hodinky tak nějak srovnává, aby všechny hlavní funkce a možnosti měly oboje. 

Stále je tu ale řada rozdílů, i když jde spíše o drobnosti - zmínil jsem je v článku o zkušenostech s používáním FR 965. Co tedy na FR 965 chybí nebo je jinak (hůře)?

  • Automatická aktivace úspory baterie v režimu spánku
  • Zálohování dat a nastavení
  • Nativní doplněk Akcie
  • Nevhodně umístěná šipka s pozicí na mapě při zobrazení datových polí (viz foto)
  • Omezené funkce doplňku Východ a západ slunce
  • Doplněk fází měsíce (na Epixech zatím v betě)
  • Možnost zobrazit poslední spuštěné doplňky
  • Jet Lag Advisor - rádce pro časový posun při cestování 
  • Nalezení ztraceného telefonu při aktivitě

Čtete dále: Zkušenosti s hodinkami Forerunner 965: Nejlepší hodinky současnosti? K dokonalosti pár drobností chybí

Skvělá výdrž s AMOLED

Výdrž hodinek Forerunner 965 v pohotovostním režimu (s vypnutým displejem) dosahuje 23 dnů, což je více než mají Epixy s 16 dny, Forerunnery 955 a dokonce i Fénixy 7. Ale při aktivitě s GPS je to jen 31 hodin (se zapnutým displejem), což je naopak méně, než mají hodinky FR 955 (42 hodin bez solárního nabíjení, 49 hodin se solárním nabíjením). V režimu duální GPS je to pak 19 hodin a s aktivní funkcí SatIQ o něco více - 22 hodin.  

Výdrž Epix:

  • Režim hodinek: až 16 dnů s vypnutým displejem
  • GPS aktivita: až 42 hodin s vypnutým displejem a 30 hodin se zapnutým
  • Aktivita s více pásmy: až 20 hodin
  • Aktivita s více pásmy a hudbou: až 10 hodin

Výdrž FR 965:

  • Režim hodinek: až 23 dnů s vypnutým displejem
  • GPS aktivita: až 31 hodin se zapnutým displejem 
  • Aktivita s více pásmy: až 19 hodin
  • Aktivita s více pásmy a hudbou: až 10,5 hodiny

Pokud nastavím režim GPS a při aktivitě zobrazuji pouze data a nikoliv mapu, pak oboje hodinky berou zhruba 3 % za minutu, což odpovídá udávané výdrži 30/31 hodin. Ta je tedy srovnatelná. Výhodou Epixů je pak možnost plně spravovat režimy napájení pro jednotlivé aktivity, což řada Forerunner neumí. Epixy mají také více možností nastavení režimu spánku, například možnost zapnout automaticky úsporný režim, když jdete spát.   

Pro srovnání: Po osmi dnech bez aktivit měly hodinky FR 965 stav baterie 58 %, zatímco Epixy 50 %. Čili opravdu, v režimu hodinek vydrží Forerunnery déle než Epixy. Pokud přepočítám na 100 % baterie, pak u hodinek FR 965 mi to vychází na 19 dnů a u Eipxů na 15,5 dne. Což je každopádně skvělé. 

Tak které?

Hodinky jsou si velmi podobné, Forerunnery 965 však vytahují několik es z rukávu. Jednak mají větší displej, jsou lehčí a tenčí. Jednak mají delší výdrž v režimu hodinek. Ještě nedávno pak měly i nižší cenu, doporučená koncovka je 15 900 Kč. Jenže původní ocelové Epixy se dají sehnat už za 14 990 Kč, safírové pak za 16 990 Kč, čili pokud se vám na ně podaří narazit, pak je to rozhodně zajímavá koupě. 

Epix Pro 47 mm už je ale výrazně dražší než FR 965 - základ má doporučenou koncovku 20 490 Kč (dříve 22 490 Kč), safír pak 24 990 Kč. Safírové provedení se dnes ale dá sehnat už za 22 990 Kč (třeba na Pulsmetry.cz), viděl jsem je dokonce i za 22 490 Kč. Ale i tak je to stále hodně proti Forerunnerům, které se nabízí někde už od 15 190 Kč. 

Oboje hodinky jsou skvělé. Designem se mi líbí více Epixy, ale ani FR 965 nevypadají špatně - je zde vidět pokrok oproti FR 955. Pokud bych hodnotil uživatelské prostředí, to se mi jako celek líbí více na Epixech, ale některé detaily mají naopak hezčí Forerunnery. Epixy také vedou pokud jde funkčně (ale jen trošku) a řada drobností je doladěnějších. 

Zatímco dříve bych jednoznačně doporučil Epixy, dnes už je to vyrovnané. Forerunnery 965 už totiž umí zobrazit až osm datových polí, zatímco dříve to byl jen šest. Navíc umí všechno důležité, jsou lehčí, mají větší displej a ještě k tomu delší výdrž přesto, že jsou lehčí a tenčí. Čili dnes bych volil o prsa FR 965 před Epixy - tedy pokud netrváte na safírovém skle, které Forerunnery nabídnout neumí. 

Stručné parametry

Epix/Epix Pro 47 mm

  • Rozměry: 47×47×14,5 mm 
  • Hmotnost: 76 g včetně řemínku, 53 g tělo hodinek (základní provedení); 70 g včetně řemínku, 47 g tělo hodinek (titanové provedení); 
  • Šířka řemínku: 22 mm, vyměnitelné QuickFit
  • Displej: AMOLED dotykový, průměr 1,3“, rozlišení 416 pixelů 
  • Krycí sklo: Gorilla Glass DX u ocelového modelu a safír u titanového modelu
  • Výdrž baterie: až 16 dnů v režimu hodinek, až 42 hodin s GPS a 10 hodin se všemi systémy a aktivní hudbou
  • Výdrž baterie se zapnutým displejem: až 6 dnů v režimu hodinek, až 30 hodin s GPS a 9 hodin se všemi systémy aktivní hudbou
  • Bezdrátové technologie: ANT+, Bluetooth Smart, Wi-Fi
  • Senzory: optický HR, akcelerometr, gyroskop, teploměr, GPS, Glonass, Galileo
  • Vodotěsnost: 10 ATM (max 100 m) 
  • Garmin Pay, přehrávání hudby (Spotify, Amazon Music, Deezer)
  • Paměť pro hudbu a mapy: 16/32 GB (model Pro všechny verze 32 GB)
  • Cena modelu Pro: 20 490 Kč základní model, Sapphire Titan 24 990 Kč (doporučená koncová cena)

Forerunner 965

  • Rozměry: 47,2 × 47,2 × 13,2 mm
  • Hmotnost: 53 g 
  • Displej: AMOLED dotykový, průměr 1,4“, rozlišení 454 bodů 
  • Krycí sklo Gorilla Glass DX
  • Šířka řemínku: 22 mm, vyměnitelné 
  • Výdrž baterie: až 23 dnů v režimu hodinek, až 31 hodin s GPS, v režimu SatIQ 22 hodin a v režimu multiband 19 hodin
  • Bezdrátové technologie: ANT+, Bluetooth Smart, Wi-Fi
  • Senzory: optický HR, akcelerometr, gyroskop, teploměr, GPS, Glonass, Galileo
  • Vodotěsnost: 5 ATM (max 50 m) 
  • Garmin Pay, přehrávání hudby (Spotify, Amazon Music, Deezer)
  • Paměť pro hudbu a mapy: 32 GB 
  • Cena: 15 990 Kč (doporučená koncová cena)

Diskuse k článku (9)