reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 28 min 23 sek
-
před 59 min 4 sek
-
před 1 hodina 13 min
-
před 1 hodina 23 min
-
před 1 hodina 35 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekZa mně osobně žádná škoda.
Ja som tie Garmin mapy vypol
Ha, tak muj jeden
To jich bude plnej bazoš...
Tak to je velká škoda sice
J8 se konečně odhodlal
Další "vstřícný" krok směrem
Velká škoda, protože toto je