Komentáře

Přidat komentář



Komentáře k článku

Zpět na článek

Ja som tie Garmin mapy vypol po prvej ture, freemap vpohode nahradi akukolvek garmin mapu + rozsiruju podklady EU, takze velmi dobre znacenie zacina byt aj mimo SK. Na Androide som ich pouzival aj v Orux a neni o com.
Vaše jméno, přezdívka: 
Haas

Ha, tak muj jeden neaktivovany kupon, co mam v šuplíku, jeste nakonec i zpenezim.
Vaše jméno, přezdívka: 
Václav

To jich bude plnej bazoš...
Vaše jméno, přezdívka: 
Sedan

Tak to je velká škoda sice dlouho nebyly aktualizované, ale hodně mě vyhovovali. Používá někdo nějakou free alternativu založenou na Openstreet map, přes kterou by šlo i navigovat? Reálná zkušenost by se hodila. Vím, že existuje gravelista.cz, ale to je primárně pro Edge ne hodinky
Vaše jméno, přezdívka: 
jirka

Já se konečně odhodlal vyzkoušet ty Outdoor+ mapy, třeba to bude příjemné překvapení.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem


Další "vstřícný" krok směrem k zákazníkovi, Garmine Garmine...
Vaše jméno, přezdívka: 
Tom

Velká škoda, protože toto je nejlepší mapa jakou jsem kdy měl, hlavně turistický značky a vrstevnice, možnosti nastavení detailů atd. Outdoor+ není řešením, nejde o tu tisícovku, ale není to na Edge. A český značení tak navíc není. TO mi Garmin radost neudělal. A je navíc škoda, že s novým Edge už ani nebude TP5, což mohl nechat, i když je to starší mapa.
Vaše jméno, přezdívka: 
Bajker
Zpět na článek