reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 1 min 54 sek
-
před 16 min 39 sek
-
před 26 min 33 sek
-
před 38 min 25 sek
-
před 49 min 20 sek
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekJa som tie Garmin mapy vypol
Ha, tak muj jeden
To jich bude plnej bazoš...
Tak to je velká škoda sice
J8 se konečně odhodlal
Další "vstřícný" krok směrem
Velká škoda, protože toto je