reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 49 min 53 sek
-
před 1 hodina 20 min
-
před 1 hodina 35 min
-
před 1 hodina 45 min
-
před 1 hodina 57 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekZa mně osobně žádná škoda.
Ja som tie Garmin mapy vypol
Ha, tak muj jeden
To jich bude plnej bazoš...
Tak to je velká škoda sice
J8 se konečně odhodlal
Další "vstřícný" krok směrem
Velká škoda, protože toto je