reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 1 min 59 sek
-
před 32 min 40 sek
-
před 47 min 25 sek
-
před 57 min 19 sek
-
před 1 hodina 9 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekZa mně osobně žádná škoda.
Ja som tie Garmin mapy vypol
Ha, tak muj jeden
To jich bude plnej bazoš...
Tak to je velká škoda sice
J8 se konečně odhodlal
Další "vstřícný" krok směrem
Velká škoda, protože toto je