reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 15 min 10 sek
-
před 20 min 1 sek
-
před 27 min 59 sek
-
před 30 min 6 sek
-
před 1 min 2 sek
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekKam to ten Garmin tlačí? Mě
Těžko říct, co k tomu Garmin
Za mně osobně žádná škoda.
Jednak si člověk může různě
Ja som tie Garmin mapy vypol
Ha, tak muj jeden
Řada uživatelů si Topo Czech
To jich bude plnej bazoš...
Tak to je velká škoda sice
J8 se konečně odhodlal
Outdoor+ už mám v Enduro 3 a
Další "vstřícný" krok směrem
Já tomu upřímně moc nerozumím
Velká škoda, protože toto je
Je to hodně velkej fail, že