Garmiňácké odznáčky a body jako odměna za spánek, dobré výsledky v aktivitách či splnění výzev
Hlavní záložky
Před řadou let začal Garmin po dokončení aktivity dávat za vaše výkony v aktivitách odznáčky. Není nutné se nikam přihlašovat, stačí jednoduše dokončit aktivitu a dosáhnout v ní nějakého výsledku, který je odměněn odznakem. Případně absolvovat aktivitu v nějakém konkrétním dni či čase.
Odznáčků je celá řada, hodnotí se délka aktivity, rychlost, výkonnost či tepová frekvence, odměnu můžete dostat i za určitý počet nachozených kroků či za to, že jste se dobře vyspali. Pro každý typ aktivity jsou vlastní odznáčky, takže pokud současně běháte, plavete či jezdíte na kole, získáte odznáčků více, než když provozujete aktivitu jenom jednu.
Odznaky dostáváte také za splnění výzev, do kterých se přihlásíte. Pokud výzvu splníte, získáte patřičný odznak. Odznáčky se dělí do těchto kategorií:
- Aktivity
- Běh
- Cyklistika
- Výzvy
- Kroky
- Funkce Garmin Connect
- Zdraví
- Víceetapová výzva Tacx
Posun na vyšší úroveň
Každý odznak má navíc určitý počet bodů, zpravidla jeden až tři, některé mají ale i více. Jakmile nasbíráte dostatek bodů, posouváte se na vyšší úroveň. Na každou další úroveň je třeba získat více bodů - dobře je to vidět na následujícím přehledu:
- 1 - 0 b
- 2 - 20 b
- 3 - 60 b
- 4 - 140 b
- 5 - 300 b
- 6 - 620 b
- 7 - 1 260 b
- 8 - 2 540 b
- 9 - 5 100 b
- 10 - 10 220 b
Seznam odznáčků a bodů je vidět ve vašem profilu na webu - sekce Odznáčky - či v mobilní aplikaci - zde stačí klepnout na ikonu svého profilu v horní části aplikace. Každý odznáček si pak můžete rozkliknout, takže zjistíte, co daný odznáček znamená a případně jakou výzvu jste k jeho získání museli splnit.
Zajímavý je i žebříček vašich připojených kontaktů, kde se můžete podívat, jak si stojíte. Pro někoho motivace, pro někoho přesný opak. Zejména multisportovci (běžce a cyklisté) mají odznáčků a bodů více než jen ti, co provozují jednu aktivitu. Odznaků jsem získal už celkem dost, ale na jeden asi nikdy nedosáhnu - odznak za 100% spánek.
Diskuse k článku (38)
Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekZdravím, jen se chci zeptat
Zdravím, mám venu 3. Na úseku
Zdravím, mám nově Garmin venu
Výzva chůze se týká jen
Ahoj. Jen otázka- můžu získat
ked tu riešite hodnotu za
To teda, za spánek mám nejvíc
Mám pocit, že Garmin naopak
Asi proto se to jmenuje bájný
Odznaky beru jako motivaci,
Taky si to musíte přečíst. Za
Na odznacích je nejvíce
Mám úroveň 7, docela mě to
Mě ty výzvy a odznáčky
Zaber, já mám do 6 úrovně
Super, tak to máš za chvilku
Tak teď už jen 15 bodů.
Osobně si myslím, že tohle
To briza: mám to stejně a
Tak si to vypni)
Otravuje tě to takovým
Naprosto zbytečný komentář...
Jako dostávat odznáčky za
Za spánok som mal najvyššie
Já mám rekord 94. Devadesát a
Já mám rekord spánek 96,
ještě tam chybí expedice
o tom jsem psal v článku o
Chtěl jsem se zeptat - jak
Ukážou se v profilu vašeho
Jen malá oprava, odznáčky
8body za ultra se da nasbirat
Mně se zdá nepřijatelnějších
jj, upravil jsem. Já obvykle
8 bodů jsem dostal i za
Teď na to koukám: Mám 8 bodů
Bohužel ta intenzita 300 není
Pokud má člověk jen Edge, tak