Kalendář: Kompletní přehled aktivit a týdenní souhrny v deníku Connect

5.3.2022
Zejména na konci měsíce užitečná funkce, která vám ukáže, jak jste byli během posledních týdnů aktivní. Určitě zajímavější pohled než běžný seznam aktivit
Kalendář v mobilním deníku

Stručný kalendář v deníku Connect - Filtry aktivit a fitness ukazatelů - Podrobnosti jednoho dne


Ve webovém deníku Connect najdete Kalendář v levém sloupci hned pod Výzvami. Zobrazí se grafický přehled celého měsíce, v každém dni uvidíte všechny aktivity, které v něm proběhly. V posledním okénku každého týdne je pak přehledně zobrazen souhrn časový, kilometrový a výdeje kalorií. 

Výpis jednotlivých dnů si můžete upravit pomocí volby Filtrovat podle jednotlivých kategorií. Zde si můžete jednak nastavit aktivity, které chcete vidět, ale i tréninky, události a cíle, které se k danému dni vztahují. Jako aktivita se bere i Snímek zdravotního stavu, který umí pořizovat novější modely hodinek.

V mobilním deníku se do Kalendáře dostanete pomocí tlačítka na spodní liště. Není tak přehledný jako na webu, protože má omezený prostor, takže vidíte jen barevné proužky reprezentující jednotlivé aktivity (zeleně), kroky (modře), srdeční tep (červeně) apod. I zde si můžete nastavit filtry, je jich více - můžete si zobrazit i jednotivé fitness ukazatele. 

Když klepnete na daní den, zobrazí se jeho přehled - graf srdečního tepu, časová osa s aktivitami a dalšími záznamy (Snímek zdravotního stavu), a konečně dole seznam aktivit a počet kroků daného dne. Klepnutím se vždy dostanete na podrobnosti, například konkrétní aktivitu.