Podrobný průvodce: Jak zobrazit aktivitu a její detaily v deníku Connect v mobilu?

9.6.2017
Poté, co ukončíte aktivitu, ať už s hodinkami, nebo s cyklonavigací, uloží se do deníku Connect a vy si ji můžete pohodlně prohlédnout přímo v mobilu. Ukazuje stejné podrobnosti, co deník v počítači (resp. na webu)
Deník Connect

Za dobu existence prošel deník Connect pořádnou změnou, ať už jde o funkčnost, tak o grafiku. Nyní je to moderní aplikace, s kterou je radost pracovat


Jakmile se běh, jízda či plavání uloží do databáze, ať už ručně nebo pomocí automatické synchronizace s mobilem, zobrazí se na hlavní straně deníku nová aktivita (jedna, dvě atd. dle toho, kolik jste jich daný den již uskutečnili). Dále se přičtou se aktivní minuty, pokud jste při aktivitě měli zapnutý tepák, případně aktivní kalorie.

Nyní můžete aktivitu zobrazit klepnutím na pole Aktivity - zobrazí se seznam, kde ale kromě vašich aktivit uvidíte také všechny aktivity vašich přátel, které máte připojeny. Klepnutím na tu vaši se zobrazí její podrobnosti - jde o čtyři záložky, přičemž na první je velmi stručné shrnutí – čas, průměrka, vzdálenost, mapa a nastoupané metry – a mapa. Když klepnete na mapu, zobrazí se přes celou obrazovku a vy ji můžete podrobně zkoumat včetně zoomu.

Další záložka zobrazí kompletní detaily trasy, pokud máte třeba hodinky Fénix 5, ukáže se kromě klasických dat jako rychlost, čas, nastoupané metry také Training Effect nebo teplota. Třetí záložka zobrazí kola, pokud jste při jízdě nějaká vytvořili manuálně, či se přidávala automaticky. A konečně poslední záložka ukáže vše, co se dá zobrazit v grafu, graficky: rychlost, srdeční tep, nadmořská výška, teplota, kadence atd. 

Další detaily aktivity můžete měnit po klepnutí na tři tečky vpravo nahoře. Můžete zde upravit aktivitu (změnit některá data), přidat vybavení (boty, kolo), přidat aktivitu do přeledu oblíbených položek, pokud vám na ní opravdu záleží, a konečně lze aktivitu smazat.

K seznamu aktivit, které jsou jen vaše, se dostanete z menu Více (tři tečky) dole na panelu nástrojů z hlavní strany deníku a výběrem položky Aktivity/Všechny aktivity. Zde můžete také nechat filtrovat aktivity dle typu: běh, plavání, chůze atd. V horní části výběru typu aktivit se kromě toho ukáže také váš den - to, co jste uskutečnili dnes.

Poznámka: Takto vypadá deník Connect na iPhonu. Aplikace pro Android a Windows Phone se v detailech a ovládání trochu liší.


Diskuse k článku (0)
Tagy: