reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 1 hodina 55 min
-
před 2 hodiny 10 min
-
před 2 hodiny 11 min
-
před 2 hodiny 33 min
-
před 3 hodiny 19 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekNebylo by lepší, kdyby ty
To je autorská slepota - můžu
Naprostý souhlas s autorem,
Já jsem s X1 také velice
I když vypnu PulseOX na noc,
Možná to bude tím že nemám
No a to nám dnes Garmin
Tzn. mapy už nebudou
Ano. Už nebude nová verze a
A verze 5 zůstane dále v
Od 1.7. již nepůjde koupit,
Zacinal jsem s Garmin
Moje první hodinky byly FR
Chtělo by to i budget hranaté
Chapem prakticku stranku
Jednoznačně chápu výhody
Tak autora by jistě potěšil
Klidně jako Forerunner X1, je