Komentáře

Přidat komentář



Komentáře k článku

Zpět na článek

Já jsem s X1 také velice spokojený. Je zvláštní že jsem na mnohem vyšších hodnotách než li autor. Bez aktivit 10-12 dní s navigací 7-8% za hodinu. Pak má dcera iWatch a ta nedá ani den a navigace jí žere 30% za hodinu :D V jednom se s autorem shodnu, kéž by X1 měli víc tlačítek.
Vaše jméno, přezdívka: 
Radek

I když vypnu PulseOX na noc, tak mám predikci 9 dnů. Jinak 7 dnů...
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Možná to bude tím že nemám nastavené rozsvěcení hodinek gestem, hrozně mě to ruší když pořád náhodně rozsvěcují. Je teda fakt že když mám aktivní víkend tak je dokážu za tři dny vymlátit ale i tak je to naprostá pohoda.
Vaše jméno, přezdívka: 
Radek

No a to nám dnes Garmin oznámíl konec TOPO Czech V5 PRO. Od 1.7. už jen Outdoor Maps+ a každý měsíc/rok cálovat...
Vaše jméno, přezdívka: 
pan H.

Tzn. mapy už nebudou přidávány k hodinkám a už se ani nebudou dát koupit separé?
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem


Ano. Už nebude nová verze a od 1.7. se už nedávají kupony.
Vaše jméno, přezdívka: 
pan H.

A verze 5 zůstane dále v prodeji, nebo i prodej bude úplně ukončený?
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Od 1.7. již nepůjde koupit, mrkněte na Messeneger, poslal jsem Vám tam info přímo od Garminu ;-)
Vaše jméno, přezdívka: 
pan H.

Zacinal jsem s Garmin Vivoactive a ten prechod na kulatej cifernik mi trval dlouho. A dlouho jsem si rikal, proc nemaj vic hranatejch hodinek.
Vaše jméno, přezdívka: 
tik

Moje první hodinky byly FR 920, pak jsem měl Vívoactive a Vívoactive HR a teprve až v roce 2017 FR 935... Hranaté hodinky jsou praktičtější na sporty, ale nejsou tak hezké.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Chtělo by to i budget hranaté hodinky. Venu sq3
Vaše jméno, přezdívka: 
G44

Chapem prakticku stranku obdlznikoveho tvaru, ale po rokoch s AW som fakt rad za tradicny kruhovy tvar. :)
Vaše jméno, přezdívka: 
Roman

Jednoznačně chápu výhody hranatého displeje, ale nevím proč, hranaté hodinky na mě působí dámsky, cítil bych se s nima na veřejnosti nesvůj:-D
Vaše jméno, přezdívka: 
Martin92

Tak autora by jistě potěšil obdélníkový Fenix 9SQ (nebo 9X?), jenže tím "outdoor" rámečkem by přišel o 20 % diapleje, a to je moc. Leda forerunner 975SQ , to by byl asi top. Prostě 970, ale v těle Venu X1, s tlačítky. A o. 1 mm tlustší, aby bylo místo na baterii.
Vaše jméno, přezdívka: 
Karkulka

Klidně jako Forerunner X1, je mi v zásadě jedno, v které řadě by to bylo. Ale věřím, že ten úspěch by tam byl.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem
Zpět na článek