Komentáře

Přidat komentář



Komentáře k článku

Zpět na článek

Já jsem s X1 také velice spokojený. Je zvláštní že jsem na mnohem vyšších hodnotách než li autor. Bez aktivit 10-12 dní s navigací 7-8% za hodinu. Pak má dcera iWatch a ta nedá ani den a navigace jí žere 30% za hodinu :D V jednom se s autorem shodnu, kéž by X1 měli víc tlačítek.
Vaše jméno, přezdívka: 
Radek

No a to nám dnes Garmin oznámíl konec TOPO Czech V5 PRO. Od 1.7. už jen Outdoor Maps+ a každý měsíc/rok cálovat...
Vaše jméno, přezdívka: 
pan H.

Tzn. mapy už nebudou přidávány k hodinkám a už se ani nebudou dát koupit separé?
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Ano. Už nebude nová verze a od 1.7. se už nedávají kupony.
Vaše jméno, přezdívka: 
pan H.

A verze 5 zůstane dále v prodeji, nebo i prodej bude úplně ukončený?
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem


Od 1.7. již nepůjde koupit, mrkněte na Messeneger, poslal jsem Vám tam info přímo od Garminu ;-)
Vaše jméno, přezdívka: 
pan H.

Zacinal jsem s Garmin Vivoactive a ten prechod na kulatej cifernik mi trval dlouho. A dlouho jsem si rikal, proc nemaj vic hranatejch hodinek.
Vaše jméno, přezdívka: 
tik

Moje první hodinky byly FR 920, pak jsem měl Vívoactive a Vívoactive HR a teprve až v roce 2017 FR 935... Hranaté hodinky jsou praktičtější na sporty, ale nejsou tak hezké.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Chtělo by to i budget hranaté hodinky. Venu sq3
Vaše jméno, přezdívka: 
G44

Chapem prakticku stranku obdlznikoveho tvaru, ale po rokoch s AW som fakt rad za tradicny kruhovy tvar. :)
Vaše jméno, přezdívka: 
Roman

Jednoznačně chápu výhody hranatého displeje, ale nevím proč, hranaté hodinky na mě působí dámsky, cítil bych se s nima na veřejnosti nesvůj:-D
Vaše jméno, přezdívka: 
Martin92

Tak autora by jistě potěšil obdélníkový Fenix 9SQ (nebo 9X?), jenže tím "outdoor" rámečkem by přišel o 20 % diapleje, a to je moc. Leda forerunner 975SQ , to by byl asi top. Prostě 970, ale v těle Venu X1, s tlačítky. A o. 1 mm tlustší, aby bylo místo na baterii.
Vaše jméno, přezdívka: 
Karkulka

Klidně jako Forerunner X1, je mi v zásadě jedno, v které řadě by to bylo. Ale věřím, že ten úspěch by tam byl.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem
Zpět na článek