reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 32 min 53 sek
-
před 53 min 34 sek
-
před 1 hodina 3 min
-
před 1 hodina 3 min
-
před 1 hodina 4 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekJá jsem s X1 také velice
No a to nám dnes Garmin
Tzn. mapy už nebudou
Ano. Už nebude nová verze a
A verze 5 zůstane dále v
Od 1.7. již nepůjde koupit,
Zacinal jsem s Garmin
Moje první hodinky byly FR
Chtělo by to i budget hranaté
Chapem prakticku stranku
Jednoznačně chápu výhody
Tak autora by jistě potěšil
Klidně jako Forerunner X1, je