Komentáře

Přidat komentář



Komentáře k článku

Zpět na článek

Zacinal jsem s Garmin Vivoactive a ten prechod na kulatej cifernik mi trval dlouho. A dlouho jsem si rikal, proc nemaj vic hranatejch hodinek.
Vaše jméno, přezdívka: 
tik

Chtělo by to i budget hranaté hodinky. Venu sq3
Vaše jméno, přezdívka: 
G44

Chapem prakticku stranku obdlznikoveho tvaru, ale po rokoch s AW som fakt rad za tradicny kruhovy tvar. :)
Vaše jméno, přezdívka: 
Roman

Jednoznačně chápu výhody hranatého displeje, ale nevím proč, hranaté hodinky na mě působí dámsky, cítil bych se s nima na veřejnosti nesvůj:-D
Vaše jméno, přezdívka: 
Martin92
Zpět na článek