reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 40 min 12 sek
-
před 42 min 7 sek
-
před 44 min 3 sek
-
před 7 hodin 34 min
-
před 7 hodin 48 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekZní to vlastně všecko dobře,
Já to vidím stejně. MicroLED
U AMOLED to nejenom hrozí,
sorry, ale ještě teď mě bolí
Jo, to mě taky. Opraveno.
Vela ludi, co poznam, chce
Průměrem mozna, ale i ty
Mám jedny G-Shocky 17,5 mm a
Asi jak komu, G-Shocky jsem
Já chci pořádný cibule a ne
Co jsou podle tebe pořádný
Cibule jsou v kšeftu za pár