Komentáře

Přidat komentář



Komentáře k článku

Zpět na článek

Vela ludi, co poznam, chce cibule :D aj klasicke analogy typu Diesel Mr. Daddy :D
Vaše jméno, přezdívka: 
Roman

Já chci pořádný cibule a ne nějaký dámský prdítka, jak pro děcko.
Vaše jméno, přezdívka: 
Ano

Cibule jsou v kšeftu za pár kaček :-) Oloupaná tě navíc docela dobře rozbrečí.
Vaše jméno, přezdívka: 
Pepa
Zpět na článek