Komentáře

Přidat komentář



Komentáře k článku

Zpět na článek

Zní to vlastně všecko dobře, ale podle toho, jak vypadal microLED v F8 Pro, tak nevěřím, že by se za rok podařil nějaký zásadní obrat. O pokroku bychom už dávno věděli, zkoušeli by ho další výrobci atd.
Vaše jméno, přezdívka: 
Sedan

Já to vidím stejně. MicroLED to bude mít sakra těžké. Asi není problém nechat AMOLED svítit 3000 nity a udržet rozumnou výdrž. Doufám, že u microLEDu zapracují na výdrži, aby tam člověk mohl používat AOD bez strachu o vypálení pixelů, což u AMOLEDu hrozí.
Vaše jméno, přezdívka: 
Mirex

sorry, ale ještě teď mě bolí oči.. " inženýři a články na internetu slibovaly."
Vaše jméno, přezdívka: 
Černoboh

Jo, to mě taky. Opraveno.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Vela ludi, co poznam, chce cibule :D aj klasicke analogy typu Diesel Mr. Daddy :D
Vaše jméno, přezdívka: 
Roman


Průměrem mozna, ale i ty Diesely maji tloustku skoro o půl centaku (nekde kolem 14mm) min nez F8 microled. Vysoky hodinky nechce snad nikdo...
Vaše jméno, přezdívka: 
Václav

Mám jedny G-Shocky 17,5 mm a nosí se skvěle.
Vaše jméno, přezdívka: 
Martin92

Asi jak komu, G-Shocky jsem chvíli zkoušel a pro mě no-go. I když měly celkem malý průměr těla (cca 45 mm), tak ta výška byla na běžné nošení moc.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Já chci pořádný cibule a ne nějaký dámský prdítka, jak pro děcko.
Vaše jméno, přezdívka: 
Ano

Cibule jsou v kšeftu za pár kaček :-) Oloupaná tě navíc docela dobře rozbrečí.
Vaše jméno, přezdívka: 
Pepa
Zpět na článek