reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 8 min 26 sek
-
před 24 min 12 sek
-
před 49 min 13 sek
-
před 53 min 6 sek
-
před 54 min 10 sek
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekZní to vlastně všecko dobře,
Já to vidím stejně. MicroLED
sorry, ale ještě teď mě bolí
Jo, to mě taky. Opraveno.
Vela ludi, co poznam, chce
Průměrem mozna, ale i ty
Mám jedny G-Shocky 17,5 mm a
Asi jak komu, G-Shocky jsem
Já chci pořádný cibule a ne
Cibule jsou v kšeftu za pár