Relive: 3D video vašeho běhu nebo jízdy v reálném čase získalo nové možnosti

4.8.2017
Skvělý nástroj, který z vaší jízdy nebo běhu udělá velmi efektní video. Čím více kopečků jste po cestě dali, tím lépe vypadá. Nyní tento nástroj získal nové možnosti, které jej posouvají o kus dál
Výběr fotky

Vyberte fotku nebo fotky, které chcete aktivitě přidat


Poprvé jsem o Relive psal před třemi měsíci. Tehdy měla tato služba velmi omezené možnosti, například nešlo zobrazit video běhu, ale jen jízdy na kole. Postupně se ale služba vylepšuje. Běh už můžete zobrazit delší dobu, v polovině července pak přibyly základní editační nástroje.

Po té, co dokončíte jízdu zaznamenanou pomocí zařízení Garmin nebo Stravy, se vytvoří záznam i v Relive. V mobilní aplikaci si nyní můžete přidat fotky, které jste v průběhu jízdy pořídili, a jízdu pojmenovat. To můžete udělat hned po jízdě, ještě dříve, než se vaše video vygeneruje (což trvá několik minut, desítek minut a někdy i hodin).

Stále ale platí omezení, že Relive uchovává historii tří posledních aktivit, ke starším se už nedostanete. Jedinou možností, jak si uchovat nějaké skvělé video, je dát mu hvězdičku. Takových videí můžete mít 20. Dále platí omezení, že si nemůžete nechat vytvořit video ze starší jízdy zpětně.

Když pak video sdílíte, už bude mít v náhledu videa zobrazen název, který jste zadali. Je jen škoda, že se nezobrazí fotka, kterou jste vložili; vaše sdílená videa tak budou vypadat velmi podobně - uvidíte jen náhled na krajinu, kde jste odstartovali. 


Diskuse k článku (0)
Tagy: