reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 1 hodina 42 min
-
před 1 hodina 53 min
-
před 1 hodina 57 min
-
před 12 hodin 30 min
-
před 13 hodin 6 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekHm, dobre vedet. Uvazoval
Dobrá alternativa bohužel
Myslím, že výdrž je problém
Tak to zasadne nesouhlasim,
Cheetah 2 Ultra vs přímý
Otázkou je, v jakém režimu a
Já používám Garmin Fenix od
Dal jsem do Garmina free open
Máš to v hodinkách?
Ja to.mam v hodinkach.
Mám Edge 830, hodinky ne.
Fajn, alespoň už je jasný že
Já jsem s tím celkem v pohodě
Mám dotaz, jak poznám, že mám
Nastavení - Mapy - Vrstvy
Ahoj, pokud ji tam nemám
Prodal jsem svoje Enduro 3 za
Co prosim konkretne? Az mi F8
Omlouvám se, ten post byl asi
Však já tomu rozumím. Spoustu
Mně stačí sledovat tepovku,
Takze jestli chapu dobre tak
Základní mapa Topo Active
15 let jsem měl různé hodinky
Jaký to byl servis a jakou
Garmin hodinky neservisuje -
Skvělé, Garmin zase posouvá
To ty F9 zabili, ještě než
Jsem rád, že jsem koupil včas
Aby si uživatelé předplatili
Mne by zajmalo, co ještě musí
Ta myšlenka s Outdoor Maps+
Ahoj, to tedy znamená, že už
Vypadá to, že ani tam nebude
Asi dovedu pochopit České
Pokud to čte někdo z mapy.cz,
A co teprve mít mapy.cz v
Proč mapy.cz ? Vždyť do
Kdysi mi mapy.cz odpověděli,
Hlavně se teď se za ně už
Platí se ca 250,- Kč ročně.
Tím chci říct, že ve chvíli,
Kam to ten Garmin tlačí? Mě
Slovo, co hledáš, je
Těžko říct, co k tomu Garmin
Za mně osobně žádná škoda.
Jednak si člověk může různě
Ja som tie Garmin mapy vypol
Ha, tak muj jeden
Řada uživatelů si Topo Czech
Stránky