reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 2 min
-
před 20 min 11 sek
-
před 36 min 24 sek
-
před 1 hodina 1 min
-
před 1 hodina 14 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekFajn, alespoň už je jasný že
Já jsem s tím celkem v pohodě
Mám dotaz, jak poznám, že mám
Nastavení - Mapy - Vrstvy
Prodal jsem svoje Enduro 3 za
Co prosim konkretne? Az mi F8
Omlouvám se, ten post byl asi
Mně stačí sledovat tepovku,
Takze jestli chapu dobre tak
Základní mapa Topo Active
15 let jsem měl různé hodinky
Garmin hodinky neservisuje -
Skvělé, Garmin zase posouvá
To ty F9 zabili, ještě než
Jsem rád, že jsem koupil včas
Aby si uživatelé předplatili
Mne by zajmalo, co ještě musí
Ta myšlenka s Outdoor Maps+
Ahoj, to tedy znamená, že už
Vypadá to, že ani tam nebude
Asi dovedu pochopit České
Pokud to čte někdo z mapy.cz,
Kdysi mi mapy.cz odpověděli,
Hlavně se teď se za ně už
Platí se ca 250,- Kč ročně.
Tím chci říct, že ve chvíli,
Kam to ten Garmin tlačí? Mě
Slovo, co hledáš, je
Těžko říct, co k tomu Garmin
Za mně osobně žádná škoda.
Jednak si člověk může různě
Ja som tie Garmin mapy vypol
Ha, tak muj jeden
Řada uživatelů si Topo Czech
To jich bude plnej bazoš...
Tak to je velká škoda sice
https://www.garmin.vasam.cz/
J8 se konečně odhodlal
Outdoor+ už mám v Enduro 3 a
Konečně se mi to podařilo. No
Další "vstřícný" krok směrem
Já tomu upřímně moc nerozumím
Velká škoda, protože toto je
Je to hodně velkej fail, že
Já se také přidám. Mám sice
Jak kdysi Sony Ericsson P800
Dřív byly k iPhonu sluchátka,