reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 5 hodin 1 min
-
před 8 hodin 1 min
-
před 10 hodin 14 min
-
před 11 hodin 56 min
-
před 13 hodin 59 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekPřidám pár mých postřehů s
Osobně bych ocenil cyklo
Kdyby Edge měl LTE, byla by
I když si Fénix 8 Pro nikdy
Super test, jen tak dál,
Já jsem rád za tyhle testy,
8 pro 47mm pri aktivite s gps
To potvrzuje i moje
Ja jsem si to vyzkousel par
Spotify se spáruje přes
Bez pripojeni k mobilni appce
Odpojil jsem hodinky od
Tak zkus nechat odpojene
Asi máš pravdu, když jsem ten
Ted ti to sice chodi, no zase
Vzal jsem jiný hodinky, kde
Doufám že Fénix 9 toto dořeší
Mně by se nejvíc líbily Venu