reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 7 min
-
před 18 min 40 sek
-
před 8 hodin 42 min
-
před 10 hodin 26 min
-
před 10 hodin 28 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článek"Off topic" Všimnul jsem si
Zkoušel jsem to používal, ale
Mám to podobně. Zezačátku
Mít to v hodinkách je daleko
Tohle ma smysl predevsim
Měl jsem rok Whoop, který měl
Já se tedy hecnul a už dobrý
Vidím to podobně. Jsem rád,