reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 8 min 12 sek
-
před 10 min 33 sek
-
před 17 min 8 sek
-
před 19 min 13 sek
-
před 6 hodin 8 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekJe lepší vzít novou 165 nebo
Za mě FR 255. Mám teď oboje
Super. Moc děkuju.
Pokud bude jen Amoled, končím
To nás v nejbližších letech
To je škoda. Pokud bude jen
No nevím, hodinky s AMOLED
Já bych si zase fakt nekoupil
A přitom je barevný MIP
MIP sice není starý, ale je
Třeba pro řadu Instinct je
Spouta zdroju tvrdi opak, ze
Některé předpovědi mi přijdou
Fenix je Fenix a Epix je Epix
Navíc uživatelé Forerunnerů
Od pristiho roku se snad
Apple bude mít microLED někdy
Tak zrovna ted jsem cetl, ze
Tak to jsem zvědav... ale i
Vsak ono tak tak vychazi,
Zkoušel jsem hledat něco k
Jestli se technologicky
V kombinaci se solárem může
Oprava: těch 50 μm je moc a
Jestli se ukážou i hodinky