reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 1 min 22 sek
-
před 7 min 30 sek
-
před 57 min 10 sek
-
před 1 hodina 52 sek
-
před 1 hodina 8 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekAhoj, to tedy znamená, že už
Asi dovedu pochopit České
Pokud to čte někdo z mapy.cz,
Kam to ten Garmin tlačí? Mě
Slovo, co hledáš, je
Těžko říct, co k tomu Garmin
Za mně osobně žádná škoda.
Jednak si člověk může různě
Ja som tie Garmin mapy vypol
Ha, tak muj jeden
Řada uživatelů si Topo Czech
To jich bude plnej bazoš...
Tak to je velká škoda sice
https://www.garmin.vasam.cz/
J8 se konečně odhodlal
Outdoor+ už mám v Enduro 3 a
Další "vstřícný" krok směrem
Já tomu upřímně moc nerozumím
Velká škoda, protože toto je
Je to hodně velkej fail, že
Já se také přidám. Mám sice
Jak kdysi Sony Ericsson P800