reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 15 min 1 sek
-
před 19 min 23 sek
-
před 27 min 20 sek
-
před 1 hodina 5 min
-
před 2 hodiny 56 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekPokud to čte někdo z mapy.cz,
Kam to ten Garmin tlačí? Mě
Slovo, co hledáš, je
Těžko říct, co k tomu Garmin
Za mně osobně žádná škoda.
Jednak si člověk může různě
Ja som tie Garmin mapy vypol
Ha, tak muj jeden
Řada uživatelů si Topo Czech
To jich bude plnej bazoš...
Tak to je velká škoda sice
https://www.garmin.vasam.cz/
J8 se konečně odhodlal
Outdoor+ už mám v Enduro 3 a
Další "vstřícný" krok směrem
Já tomu upřímně moc nerozumím
Velká škoda, protože toto je
Je to hodně velkej fail, že
Já se také přidám. Mám sice
Jak kdysi Sony Ericsson P800