reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 5 min 8 sek
-
před 20 min 33 sek
-
před 26 min 4 sek
-
před 33 min 22 sek
-
před 35 min 29 sek
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekKam to ten Garmin tlačí? Mě
Slovo, co hledáš, je
Těžko říct, co k tomu Garmin
Za mně osobně žádná škoda.
Jednak si člověk může různě
Ja som tie Garmin mapy vypol
Ha, tak muj jeden
Řada uživatelů si Topo Czech
To jich bude plnej bazoš...
Tak to je velká škoda sice
J8 se konečně odhodlal
Outdoor+ už mám v Enduro 3 a
Další "vstřícný" krok směrem
Já tomu upřímně moc nerozumím
Velká škoda, protože toto je
Je to hodně velkej fail, že