reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 11 min 38 sek
-
před 13 min 39 sek
-
před 17 min 1 sek
-
před 37 min 29 sek
-
před 2 hodiny 56 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekkoukám že tady má málokdo
Rozhodně to není veteš, to
Mně aktuálně vyhovují
Ad 6X Pro Solar – chápu dobře
Ano, jak F6X tak F7X Pro mám
No, někdy bych rád obojí
Porovnání starých F7 a F7 Pro
No já čitelnost porovnávám