reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 2 min 1 sek
-
před 5 min 5 sek
-
před 6 min 23 sek
-
před 7 min 1 sek
-
před 11 min 8 sek
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekkoukám že tady má málokdo
Rozhodně to není veteš, to
Mně aktuálně vyhovují
Ad 6X Pro Solar – chápu dobře
Ano, jak F6X tak F7X Pro mám
No, někdy bych rád obojí
Porovnání starých F7 a F7 Pro
No já čitelnost porovnávám