reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 1 hodina 8 min
-
před 1 hodina 13 min
-
před 1 hodina 16 min
-
před 1 hodina 19 min
-
před 1 hodina 20 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekkoukám že tady má málokdo
Rozhodně to není veteš, to
Mně aktuálně vyhovují
Ad 6X Pro Solar – chápu dobře
Ano, jak F6X tak F7X Pro mám
No, někdy bych rád obojí
Porovnání starých F7 a F7 Pro
No já čitelnost porovnávám