Nová titulní obrazovka mobilního deníku Connect zobrazí podstatně více informací

6.9.2017
Na hlavní obrazovku se přestěhovala řada detailů, která byla vidět až po rozkliknutí, a data z jiných obrazovek. Nově je vidět i přehled včerejšího dne a hromada dalšího
Nový deník Connect

Nové obrazovky deníku zobrazí podstatě více dat, takže jsou snáze dostupná


Jako první se zobrazují všechny aktivity aktuálního dne i s podrobnostmi: vzdálenost, tep, mapa, spálené kalorie, čas. Následuje průměrný srdeční tep, kroky, minuty intenzivní aktivity, vystoupaná patra, skóre stresu, pokud jej hodinky nebo náramek umí změřit, spálené kalorie, režim spánku a poté přehled včerejšího dne. Ten už je schematičtější a jde v podstatě jen o stručný výpis. A vše končí přehledem za posledních sedm dní - počet aktivit, průměrný tep či denní průměr kroků.

Aplikace na úvodní obrazovce ukazuje i data, která dříve byla dostupná jen na webu - například přehled včerejších aktivit nebo souhrn posledních sedmi dnů. To, že je výpis hodně dlouhý, je vidět na příložených skrýnšotech. Klepnutím na Sbalit v horní části můžete všechny boxy aktuálního dne sbalit do jediné obrazovky, pak už jsou vidět jen tři boxy: dnešní den, včerejší a posledních sedm dní.

Je to pěkné a celkem přehledné, zatím jsem ovšem nepřišel na to, jak měnit pořadí jednotlivých prvků. Otázkou je, zda to vůbec půjde. 


Diskuse k článku (0)