Komentáře

Přidat komentář



Komentáře k článku

Zpět na článek

sorry, ale ještě teď mě bolí oči.. " inženýři a články na internetu slibovaly."
Vaše jméno, přezdívka: 
Černoboh

Vela ludi, co poznam, chce cibule :D aj klasicke analogy typu Diesel Mr. Daddy :D
Vaše jméno, přezdívka: 
Roman

Průměrem mozna, ale i ty Diesely maji tloustku skoro o půl centaku (nekde kolem 14mm) min nez F8 microled. Vysoky hodinky nechce snad nikdo...
Vaše jméno, přezdívka: 
Václav

Já chci pořádný cibule a ne nějaký dámský prdítka, jak pro děcko.
Vaše jméno, přezdívka: 
Ano

Cibule jsou v kšeftu za pár kaček :-) Oloupaná tě navíc docela dobře rozbrečí.
Vaše jméno, přezdívka: 
Pepa


Zpět na článek