reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 1 hodina 7 min
-
před 4 hodiny 12 min
-
před 4 hodiny 23 min
-
před 4 hodiny 27 min
-
před 15 hodin 1 sek
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekBuďme rádi , že je z čeho
Tak jasně. Ale jen mi to
Jo, některý věci nechápu,
To, že někteří prodejci mají
Někde se to řešilo, CZ
jj, na ten příspěvek si
Totéž s tím prodejem platí
A pokud je někde mají, tak
Garmin zacina byt velkej
Asi to bude výsledok rôznych