reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 15 min 56 sek
-
před 50 min 13 sek
-
před 55 min 13 sek
-
před 1 hodina 19 min
-
před 3 hodiny 18 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekBuďme rádi , že je z čeho
Tak jasně. Ale jen mi to
Jo, některý věci nechápu,
To, že někteří prodejci mají
Někde se to řešilo, CZ
jj, na ten příspěvek si
Totéž s tím prodejem platí
A pokud je někde mají, tak
Garmin zacina byt velkej
Asi to bude výsledok rôznych