Jak zobrazit celoživotní souhrny v deníku Garmin aneb Kolik jste naběhali a najezdili kilometrů

12.4.2021
Jezdíte, běháte, plavete, lyžujete. Ale víte, kolik jste za dobu, co používáte některé ze zařízená Garminu, získali kilometrů, nastoupali výškových metrů a nachodili kroků?
Hlavní stránka profilu

Váš profil je hlavním přehledem toho, co jste za svůj život s Garminem dokázali


Svůj profil v deníku Connect najdete v pravého horní části stránky. Zvolte Zobrazit profil a zobrazí se vše, co jste kdy mohli chtít o sobě vědět. Teď pomiňme, že si svůj profil můžete libovolně nastavit, ať už jde o vaše fyzické parametry, oblíbené aktivity nebo fotografii - a to tlačítkem Upravit profil.

Důležitý je graf, který ukazuje vaše zisky za posledních 12 měsíců - a jde o skutečně 12 měsíců, nikoliv kalendářní rok. To je lepší ukazatel než kalendářní rok, protože můžete průběžně sledovat výkyvy získané vzdálenosti, zatímco u kalendářního roku je zejména leden dost demontivující - tam totiž vaše náběhy či nájezdy najednou padnou na nulu. V grafu jsou přehledně vidět barevně odlišené jednotlivé aktivity a také vidíte, který měsíc byl váš nejsilnější.

Pod grafem pak vidíte výpis svých posledních aktivit. To nás ale tak nezajímá. Spíš se podívejte do levého sloupce - tam jsou všechny vaše běžecké a cyklistické rekordy, stejně jako rekordy ušlých krocích - pokud máte hodinky s krokoměrem. Dole pak najdete svoje celoživotní souhrny. Kolik aktivit jste zvládli, jak dlouho jste jimi strávili, kolik kilometrů jste naběhali a najezdili a jak vysoko jste vystoupali. 

Tip: Stejný přehled najdete také v deníku Connect v mobilu. Zde stačí klepnout na ikonu s vaším profilem a zvolit záložku Statistiky. 


Diskuse k článku (2)