HRM-Fit: Hrudní snímač tepovky určený speciálně pro ženy. Připevňuje se na sportovní podprsenku

9.1.2024
Díky speciálním úchytům by měl tento hrudní pás lépe držet na místě
Hruďák HRM-Fit

Hrudní pás HRM-Fit se připevňuje na sportovní podprsenku pomocí speciálních klipů


Funkcemi jde o tentýž hrudní pás jako HRM-Pro, jen má navíc speciální klipy/úchyty na sportovní podprsenku. Jeden je uprostřed přímo v místě, kde se nachází snímač, dva jsou pak na okrajích v místě, kde se nacházejí snímače. Klipy jsou na venkovní straně, takže je na těle vůbec necítíte. 

Tip: Recenze hrudního pásu HRM-Pro (Plus): Nejen měření tepovky, ale řada dalších sportovních funkcí

Jak to funguje? Nasadíte hruďák jako obvykle, dotáhnete a na spodní stranu sportovní podprsenky nacvaknete klipy. Podprsenka musí mít silnější spodní lem, aby bylo kam hruďák připnout - což sportovní modely zpravidla mívají. Díky tomu není nutno pás tak dotahovat, protože na místě drží díky klipům. 

Právě tyto klipy ale jsou drobnou nevýhodou, pokud budete mít přes podprsenku tenké triko, budou vidět - vytvářet „hrbolky“. Nasazení je jednoduché, prostě klip odklopíte a přicvaknete, v podstatě jako kolíček. Na druhou stranu by měl hrudní pás lépe sedět na těle. 

Funkce jsou stejné jako u HRM-Pro, pás tudíž měří běžeckou dynamiku a výkon, dokáže fungovat autonomně bez hodinek skoro celý den - měří tepovku, minuty intenzivní aktivity i kroky, na běžeckém pásu i tempo. Při plavání pak dokáže zaznamenat tepovku offline a pak ji uložit k aktivitě. 

A kolik stojí? Doporučená koncovka je 3 890 Kč, tedy o 700 Kč více než je doporučená cena HRM-Pro Plus - 3 190 Kč. Jestli to za to stojí, nedokážu posoudit, ale pokud máte problém s tím, že vám hruďák při aktivitě ujíždí nebo nesedí době, můžete to zkusit.


Diskuse k článku (0)