Hodinky Forerunner 935, Physio TrueUp a problémy se synchronizací

30.1.2019
Od firmwaru 11.57 se mi duplikují aktivity v deníku Connect
Duplicitní aktivity

I když smažu z deníku Connect aktivitu nahranou z hodinek, po připojení se tam objeví znovu...


Když Garmin spustil funkce Physio TrueUp, byl jsem skoro v sedmém nebi. Už bylo jedno, zda jste si aktivitu zaznamenávali na cyklonavigaci nebo hodinkách, díky synchronizaci se ukázala v obou. Dokonce se Garminu podařilo vyřešit i to, aby se aktivity neduplikovaly v deníku Connect, pokud byla jedna a táž akvitita současně měřena na dvou zařízeních. Do deníku se sice nahrály obě, ale po smazání jedné se tato duplicita už podruhé nevytvořila.

To ale neplatí od bety 11.57 - a ani finálka 12.10 toto nevyřešila. Zkrátka - všechny aktivity, které jsem měřil na hodinkách Forerunner 935 a současně Edge 1030, se po synchronizaci hodinek s počítačem zduplikovaly. A když je jsem je všechny promazal a znovu připojil hodinky, byly zpět. Což ostatně dobře dokazuje obrázek - když smažu aktivitu uloženou z hodinek a nechám jen tu z Edge 1030, po dalším připojení hodinek je tam zase...

Řešením by bylo smazat všechny aktivity z hodinek. To ale nechci. A nechci ani vypínat TrueUp. Tak budu doufat, že si toho u Garminu někdo všimne a opraví to.