Komentáře

Přidat komentář



Komentáře k článku

Zpět na článek

Ano, děje se mi úplně to samé.
Vaše jméno, přezdívka: 
Martin

Já jezdím primárně kolo, občas běh. A zatím ani jeden restart od finální aktualizace. Fr970
Vaše jméno, přezdívka: 
Dan

FR970 běh 6x týdně a žádný restart. Připojený HRM600
Vaše jméno, přezdívka: 
manic

Možná je to kombinace snímačů (watty, tempo/kadence, HRM) a radaru... těžko říct. Ale už mě to štve skoro měsíc.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem
Zpět na článek