Komentáře

Přidat komentář



Komentáře k článku

Zpět na článek

Já jezdím primárně kolo, občas běh. A zatím ani jeden restart od finální aktualizace. Fr970
Vaše jméno, přezdívka: 
Dan

Možná je to kombinace snímačů (watty, tempo/kadence, HRM) a radaru... těžko říct. Ale už mě to štve skoro měsíc.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem
Zpět na článek