reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 44 min 37 sek
-
před 49 min 52 sek
-
před 53 min 2 sek
-
před 55 min 46 sek
-
před 57 min 4 sek
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekCina to nema spatny - pro
Cenova nenazranost Garminu.
Ten mlutitasking je u Garminu
Chvilku jsem mel Balance 2 a
Garmin byl dlouha leta s
Taky věřím tomu, že
A ať Garminu neupiram, do 20k
Model Fénix 9 určitě něčím
Honor Watch 6 jsou designově
Dřív býval Garmin etaloven a
Stále věřím, že to Garminu
Určitě. Otázka je, zda to
Mně třeba hodně sedí logika
Taky si myslim, ostatne od
Abychom byli spravedlivý,
Chyba Garminu že nedokáže co
Já jsem naopak rád, že Garmin
Jenže ber v potaz jednu věc.
No uvidíme jestli garmin
Jejich lowend je Instinct E a
Takový Huawei už je dávno
To srovnání by mě dost
Hodinky 365 se nedaji brat
Na hodinky365 jsou Garminy
Na QuSci jsem kdysi koukal a
https://youtu.be/wSFjMu59YYs
Těším se co přinesou zento
To si už Garmin imho nemůže
Garmin se snaží o to zaujmout
Cenovka bude plus minus ta
Dlouho jsem pouzival Garmin a
Od Garminu jsem odešel před
A co konkrétně máš ty za
Právě ten Balance 2 :-)
Za mě problém u Amazfitu je,
Balance 2 jsem chvilku mel.
To se stává tehdy, je-li na
Nove modely Amazfitu tento
Jenže čínské hodinky během
Třeba Fénix E spadl na
Model Fenix E s cenou nespadl
Jsem hodně zvědavý, jestli po
Presne tak. Nebyt te
V takovém případě je jasnou
Ano, to je možnost. Ale zas
Také jsem si myslel, že je to
Ačkoliv mi to skoro trhá
Vypadá to, že na tomto webu
GT6 rozhodně nemá tlačítka
Podle webu Hodinky365 Huawei
Stránky