reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 1 min 15 sek
-
před 42 min 7 sek
-
před 49 min 7 sek
-
před 53 min 45 sek
-
před 3 hodiny 55 sek
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekGarmin byl dlouha leta s
Taky věřím tomu, že
A ať Garminu neupiram, do 20k
Honor Watch 6 jsou designově
Dřív býval Garmin etaloven a
Stále věřím, že to Garminu
Taky si myslim, ostatne od
Abychom byli spravedlivý,
Chyba Garminu že nedokáže co
Já jsem naopak rád, že Garmin
No uvidíme jestli garmin
Jejich lowend je Instinct E a
Takový Huawei už je dávno
To srovnání by mě dost
Hodinky 365 se nedaji brat
Na hodinky365 jsou Garminy
Na QuSci jsem kdysi koukal a
https://youtu.be/wSFjMu59YYs
Těším se co přinesou zento
To si už Garmin imho nemůže
Dlouho jsem pouzival Garmin a
Od Garminu jsem odešel před
A co konkrétně máš ty za
Právě ten Balance 2 :-)
Balance 2 jsem chvilku mel.
To se stává tehdy, je-li na
Nove modely Amazfitu tento
Jenže čínské hodinky během
Třeba Fénix E spadl na
Ačkoliv mi to skoro trhá
Vypadá to, že na tomto webu
GT6 rozhodně nemá tlačítka
Podle webu Hodinky365 Huawei
Ano, uz je to jinak:)
Furt si hraju s myšlenkou
Pane Broža,ale takové hodinky
AW bych radej nezminoval:)
Já přenechal svoje AW
Ne, rozhodně netvrdím a nikdy
Já bych byl rozhodně také
Zkuste novinku Amazfit
Vybaveni dobre, ale 15 tis.
V Datartu s VIP účtem, ktery
To samé píše i 5krunner...
Hodnocení Amazfitu z testu:
Mezi nám děvčaty, mně se
Na ty jsem už koukal,
Taky jsem ji četl a je velmi
Před nějakými 30 lety, když
Hodinky, o kterých píšu, je
Stránky