Komentáře

Přidat komentář



Komentáře k článku

Zpět na článek

Já si kvůli EKG musel zapnout dvoustupňové ověřování a od té doby mě neuvěřitelně štve při přihlašování na web. Je to děs, chce to skoro pokaždý obvěřit SMS.
Vaše jméno, přezdívka: 
Peet

Mně to chce ověření po každém přihlášení, což je několikrát denně, a je to dost otravné.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Tátovi jsem koupil kvůli měření EKG a sledování tepu Venu 3 před dvěma lety a je naprosto spokojený, jednou denně si udělá snímek zdravotního stavu a změří EKG a ukazuje to doktorce :-) Je po operaci bypassu, takže se potřebuje hlídat.
Vaše jméno, přezdívka: 
Pavel

"Naznačuje, že činnost horních a dolních síní je kordinovaná." Tohle fakt píše Garmin? :D
Vaše jméno, přezdívka: 
Martin92

To jsem jen špatně opsal z hodinek, už je to opravené.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem


Nešlo mi o slovo "kordinovaná", ale o to, že neexistuje nic jako horní a dolní síň:-D
Vaše jméno, přezdívka: 
Martin92

To mě ani netrklo. :-) Ano, je to opsané z Fénix 7X Pro. F8 Pro mi už píše něco jiného a síně už nezmiňuje.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem
Zpět na článek