reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 1 min 20 sek
-
před 26 min 1 sek
-
před 30 min 14 sek
-
před 1 min 18 sek
-
před 1 hodina 40 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekJa by som privítal keby
Za mě je lepší průměrný typ
No, ono je to o úhlu pohledu.
Tak přesně toto by se líbilo
A nedá se napsat na garmin,
Na Garmin foru je už tolik
Hm, to je škoda, že se tak
Oni opravují jen chyby a
Nesmíte hlasovat plácáním
Takže tím, že o tom nebudu
Ještě jinak. Ty si ty hodinky
Myslím, že to snad ani nemá
To je zase názor, tenhle