Komentáře

Přidat komentář



Komentáře k článku

Zpět na článek

Když tak koukám na ten displej chápu to nadšení z velikosti, hlavně ve srovnání s tím obyčejným kulatým. Ale výdrž mě zrazuje, F8 mi vydrží bez problému týden s každodenní aktivitou. Nevím, jestli stojí za to obětovat výdrž za tenkost.
Vaše jméno, přezdívka: 
Sedan

Zase budou rychle nabité. Řekl bych, že během sprchy tam napumpuješ klidně 30% Záleží. Zdá se to být jako opruz, ale já si hodinky do sprchy neberu, takže bych klidně mohl nabíjet průběžně. Hodně se ta výdrž podceňuje, pořád ty hodinky vydrží dost pokud neposloucháš hudbu a nepoužíváš mapy. Vydrží víc než drtivá většina lidí v aktivitě :-) Je to jenom o pohodlí a zvyku. Mně to nevadí nabíjet častěji, jenže chci hudbu a mapu a v létě bych byl dost na hraně ještě se třemi nebo čtyřmi připojenými senzory. Vracet se s 5% nechceš
Vaše jméno, přezdívka: 
Brad

Presne tak, X1 se mi libi, ze je to neco jineho a maji paradni velky displej, hodinky by mi stacily na cca 80% aktivit. Vyjimkou jsou dlouhe bezecke zavody a celodenni vikendove jizdy na kole s mapou a navigaci, ale libi se mi dost.
Vaše jméno, přezdívka: 
miras

Pro me jsou bizarnim modelem. Nejprve me nadchly, pak jsem je odsoudil a ted si rikam, ze vlastne vypadaji dobre. Uvidime jaka bude budoucnost takovych hodinek u Garminu. Rad zkousim nove veci a delam zmeny, mozna uz budu mit jine priority nez se jen pachtit venku a koupim takove hodinky za 4 roky a budu si chodit jen tak na pohodu. Taky diky tomu ze trenuju podle Strydu a pouzivam iPhone, tak mam otevrene dvere i pro Apple.
Vaše jméno, přezdívka: 
Brad
Zpět na článek