Zatímco jiní výrobci už jedou standardně s jasem 3 000 nitů, Garmin má zatím maximum jen 2 000 nitů a ještě k tomu režim bludičky, který nelze nijak ovlivnit. A k tomu neefektivní režim automatiky
Nové hodinky Garmin obvykle lákají na nové funkce, lepší tréninkové nástroje nebo modernější prostředí. Jenže při bližším pohledu se ukazuje, že řadu funkcí bez problémů zvládnou i starší modely
K nejmenším sportovním hodinkám Garminu patří dnes Forerunner 170. Střední velikost pak mají Forerunnery 970 a Fénixy 8 47 mm. K cibulkám pak patří Endura 3
Díky testu hodinek Forerunner 170 a předchozího testu výdrže Enduro 3 jsem si naprosto jistý, že pro mě jsou ideální hodinky střední velikosti. Ani velké, ani malé. Důvodů je celá řada
Garmin má fakt dobře našlápnuto. Chrlí jednu novinkou za druhou, chystá novou generaci Fénixů, nový top model Edge, náramky s displeje i bez displeje. Jenže ne všecko se daří a časem může přijít pád
Když chce člověk testovat beta firmware, musí se připravit na chyby, restarty a dokonce i znefunkčnění zařízení. A během posledních týdnů jsem toho zažil více než dost
Na Redditu jsem narazil na zajímavou diskuzi s hlasováním, co by uživatelé dělali, kdyby Garmin přestal nabízet hodinky s displejem MIP. Ač mají tato technologie řadu zastánců, skoro polovina by přešla na AMOLED