reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 3 min 1 sek
-
před 19 min 34 sek
-
před 1 min 9 sek
-
před 32 min 54 sek
-
před 1 hodina 1 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekOT, konecne to klaplo!:-):
Pěkný, ale lepší to dávat k
Sorac, omlouvam se, mas
Každopádně super, já se teď
Ja mel dost ted 2-3
Dnes jsem dal 4h+ na kole,
Jj dává to za dlouhé aktivity
Chvíli jsem měl beta
Taky bych si betu do hodinek
Záleží na situaci. Na F6 jsem
Zrovna teď se restartování E3
Je to jako s iPhonem, taky