reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 5 hodin 2 min
-
před 7 hodin 9 min
-
před 7 hodin 49 min
-
před 7 hodin 52 min
-
před 9 hodin 30 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekGarmin si hraje na jméno co
Je otázka, jestli jiní
Brad už je má objednaný :))
Tak určitě. Já ale věřím, že
S tím Garminem jako trenérem
Já věřím, že to odladí na
Já bych se té kombinace bál .
Ja se popravde nemuzu MARQ3
MARQ jsou hodně starý hodinky
TAG Heuer Connected Calibre
Ale tam nejsou analogový
Jo takhle, vidis to, takhle
Většina hybridů/crossoverů má
Hybridní Marq bych bral všemi
Myslím, že hybridy je super
To přijde. Já bych bral