Komentáře

Přidat komentářKomentáře k článku

Zpět na článek

Je toto kompatibilní i s Edge 530? Píše mi, že ne a událost nechce do zařízení odeslat.
Vaše jméno, přezdívka: 
Pavel

Závodní kalendář umí jen model Edge 540, 840 a 1040.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Mně hodinky doporučují na základě událostí tréninky a aktivity úplně jinak, než to cítím já. Navíc tréninky se špatně hlídají, když jedu terénem, jsem každou chvíli nad nebo pod stanoveným výkonem. Takže to ignoruju a jedu si podle sebe.
Vaše jméno, přezdívka: 
Matěj

Ahoj, během února jsem si vytvořil primární závod maraton v Třeboni, tj. až v říjnu. FR 965 mi nabídly, zda chci na tento závod vytrénovat. Dal jsem ano a nyní běhám podle denních doporučení. Poté jsem do kalendáře přidal další závody, ten nejbližší teď v dubnu, dost hornatý a u něj nastavil podpůrnou událost, ale také s vytrénovanováním pomocí hodinek. Nicméně mám pocit, že hodinky podpůrné události moc nezajímají. Při přípravě na tento závod nijak nezohlednily, že za ho měsíc poběžím a nikdy mě do kopce nenutily. Pořád jen pomalu a po rovině. Prostě se tréninky na maraton a rychlou, kopcovitou patnactku nijak nelišily.
Vaše jméno, přezdívka: 
Topr

jj, taky mi přijde, že se tréninky plánují jen s ohledem na hlavní událost. Tu ale celkem reflektují. Když jsem si dal kopečky, vypadaly tréninky jinak, než dálková trasa s menším převýšením.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem


Čekal jsem, že se tu strhne diskuze o tom, jak všichni používají závody, tréninky, tipy a triky, a ono nic :-) Tak honem honem, ať se dozvím něco navíc.
Vaše jméno, přezdívka: 
Petr
Zpět na článek