Komentáře

Přidat komentářKomentáře k článku

Zpět na článek

Dobrý den, jde mi konkrétně o fotbal. Takže předpoklad je, že mám hrudní pás HRM pro Plus (spárován s mobilním telefonem s aplikací Connect) a chci zaznamenat aktivitu fotbal. Hodinky při fotbalu nechci používat, neboť už několikrát došlo k odepnutí hodinek při nějakém souboji. Aktivitu musím spustit na hodinkách v šatně nebo na telefonu? a pak vyběhnout? Kde ji ukončím? Děkuji a omlouvám se za možná hloupý dotaz.
Vaše jméno, přezdívka: 
Michal Pavelka

HRM-pro zaznamená offline kroky a tepovku. Přiznám se, že pustit aktivitu na hodinkách a pak jít na fotbal, to mě nenapadlo :-) Ale teoreticky by to mělo fungovat, data se pak offline stáhnout a měla by se přiřadit k aktivitě. Nebude tam GPS, tedy trasa, ale kroky a tepovka snad ano. Ale nezkoušel jsem takovou variantu. Zatím.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Ahoj, mám dotaz jestli je možnost sledovat aktuální tepovku z hrudního pásu on line na mobilu, nebo online i na hodinkách jiných značek než Garmin při cvičení.
Vaše jméno, přezdívka: 
LuZe

Áno - nie je problém. Všeobecne ak má hrudný pás Bluetooth tak mobil funguje. A ostatné zariadenia väčšinou fungujú s ANT+ a nie je problém prepojiť zariadenia rôznych značiek. Samozrejme ostatné hodnoty z pásov Garmin HRM-Pro stiahnu len hodinky Garmin (aj to mám pocit, že nie všetky)
Vaše jméno, přezdívka: 
Laco

Dík !
Vaše jméno, přezdívka: 
Luze


Ahoj, díky za dobré info jak používat hrudní pás místo hodinek. Rozumím tomu, že hrudní pás neumí spustit aktivitu. Můj dotaz je zda lze např. na hodinkách (mám je sundané) spustím aktivitu (např. kardio) a hrudní pás mám na sobě - bude to fungovat? Konkrétně mi jde o box. Takže ideální situace je, že hodinky mám sundané s běžící aktivitou a tep, kroky atd mi monitoruje hrudní pás. Posléze vše aktualizuji do Connectu. Díky za případnou odpověď :)
Vaše jméno, přezdívka: 
Reny

Jasně, že to jde - je to stejné jako v případě, že mám na sobě hruďák a aktivitu měřím hodinkami z řídítek. Nicméně je nutné, aby hodinky byly v dosahu hruďáku, jinak se aktivita uloží bez dat z tepáku. V takovém případě by sice byla tepovka uložená v deníku Connect v denním průběhu, ale už ne v aktivitě.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Super, moc děkuji! Fajn den
Vaše jméno, přezdívka: 
Reny
Zpět na článek