reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 6 hodin 2 min
-
před 6 hodin 33 min
-
před 6 hodin 1 min
-
před 6 hodin 49 min
-
před 7 hodin 47 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekPoužívám každé ráno, noční
Presne tak, myslim, ze kdyz
Pouštím si každé ráno -
Taky si vystačím s Garminem,
2 minuty mereni vs cela noc.
Elonga měří 3 minuty a taky
Elongu mám, válí se mi to v
Elongu jsem hodil taktéž do
Někde jsem četl srovnání